Tylko teraz NAJNIŻSZA CENA 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z uzależnieniami. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych terapeutów.

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień to miejsce, które zapewnia kompleksową i specjalistyczną pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniem. Jest to ośrodek zamknięty, zapewniający prywatność, anonimowość oraz komfortowe warunki pobytu.

Komu pomagamy?

Mogą zgłosić się do nas osoby, które gotowe są stanąć do walki z nałogiem, takim jak:

  • alkohol,
  • narkotyki,
  • leki,
  • seks,hazard i inne uzależnienia behawioralne.

Każdy pacjent przyjęty do naszego ośrodka odwykowego może na początku pobytu liczyć na szczegółowe badania diagnostyczne, a w razie potrzeby także na odtrucie farmakologiczne. Współpracujemy z najlepszymi terapeutami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Niektórzy z nich robią to już od ponad 20 lat. 

Profesjonalne wsparcie dla osób uzależnionych oraz ich rodzin

Terapia w naszym ośrodku leczenie uzależnień prowadzona jest w oparciu o sprawdzony autorski program terapeutyczny, dzięki któremu praca z pacjentem to coś więcej niż przymusowe leczenie uzależnień. Wspieramy także rodziny i bliskich osób uzależnionych, organizując dla nich grupy wsparcia, pomocne konsultacje oraz spotkania terapeutyczne. 

Anonimowość i komfortowe warunki pobytu

Nasz ośrodek terapii uzależnień znajduje się w Kielcach, jednak przyjmujemy pacjentów z każdego miejsca w Polsce. Na życzenie zapewniamy transport do ośrodka. Wystarczy podać adres, a wyślemy specjalny, nieoznakowany pojazd. Znamy zarówno potrzeby, jak i obawy osób uzależnionych, dlatego działamy sprawnie, szybko i anonimowo. Budynek naszego prywatnego ośrodka odwykowego nie posiada żadnego szyldu, prezentując się z zewnątrz jak klasyczny hotel. Zależy nam na tym, aby pacjenci czuli się u nas komfortowo, zwłaszcza mając przed sobą perspektywę kilkutygodniowego pobytu. Z tego względu, jako najlepszy ośrodek uzależnień w regionie zapewniamy naszym pacjentom wyjątkowo wygodne warunki pobytu. Pokoje są dwuosobowe i każdy posiada prywatną łazienkę. 

Pozwól sobie pomóc

Pamiętaj, że uzależnienie to choroba, która wymaga profesjonalnego leczenia. Jeśli zmagasz się z tym problemem, zapraszamy do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień. Pomagamy odzyskać równowagę psychofizyczną i na nowo przywrócić kontrolę nad własnym życiem. Nie musisz być sam!

Zadzwoń: 664 700 306,   email: kontakt@awamedic.pl

Terapia Stacjonarna – Terapia trwa 4 tygodnie. Oznacza to, że przez cały ten czas pacjent przebywa w ośrodku, w którym otrzymuje kompleksową pomoc terapeutyczną, a na początku pobytu także szczegółowe badania diagnostyczne. W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień oferujemy oprócz tego także detoks farmakologiczny. Dodatkowo zapewniamy komfortowe warunki pobytu, w tym pokoje 2-osobowe z prywatną łazienką.

Terapia Ambulatoryjna - Terapia ambulatoryjna zakłada uczestnictwo w zajęciach terapeutycznych w godz. od 10 do 17. Pacjent po codziennych zajęciach wraca do domu.

Terapia uzależnień w formie ambulatoryjnej jest odpowiednia dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z terapii stacjonarnej.

Konsultacje Terapeutyczne - Konsultacje terapeutyczne to spotkanie mające na celu wstępne określenie problemu, w którym potrzebna jest pomoc terapeuty. Następuje ustalenie celów i zasad ewentualnej terapii. Jednakże konsultacje mogą mieć również charakter doradczy i psychoedukacyjny.

Dyżury Konsultacyjne:

Poniedziałek godz. 15-17

Wtorek godz. 15-17

Czwartek godz. 15-17

Terapia Indywidualna – spotkania indywidualne z terapeutą

Grupa Wsparcia – w każdy czwartek od godz. 17.30 do 19.30

Grupa Rozwoju Osobistego

Grupa Rozwoju Osobistego jest intensywnym programem terapeutyczno-rozwojowym. Program obejmuje 10 miesięcy pracy nad sobą metodą psychologicznego treningu grupowego.

Grupa Rozwoju osobistego adresowana jest przede wszystkim do osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA jako etap terapii pogłębionej i rehabilitacji, będący kontynuacją podjętej już wcześniej pracy nad sobą.

Nasz ośrodek

Galeria naszego ośrodka:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia UzależnieńOśrodek Terapii i Leczenia Uzależnień

Nasza kadra

Wszyscy najlepsi fachowcy w jednym miejscu!


Cezary Zieliński

Magister biologii, socjoterapeuta i specjalista terapii uzależnień, profilaktyk; studia podyplomowe-socjoterapia i pomoc psychologiczna, organizacja i zarządzanie, pedagogika, certyfikat pedagoga środowiskowego, od 1990 roku terapeuta uzależnień, doświadczenie w pracy z ludźmi uzależnionymi, ofiarami przemocy i rodzinami dysfunkcjonalnymi, wieloletnia praca w ośrodkach terapii uzależnień, w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Morawicy, członek Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wielu stowarzyszeń pomocy rodzinom i dzieciom, 30 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora szkoły,lektor Fundacji S.Batorego w dziedzinie uzależnień, doświadczenie w pracy z osobami wykluczonymi społecznie w CIS Kielce i Skarżysko Kamienna.


Ewa Gałecka

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego w Kielcach Wydział Nauk o Zdrowiu, z tytułem licencjat pielęgniarstwa. 30 letni staż pracy w szpitalach na stanowisku pielęgniarki dyplomowanej.


Anna Krakówka-Kowalska

Specjalista Psychoterapii Uzależnień w trakcie certyfikacji. Magister Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej. Ukończone liczne szkolenia z zakresu uzależnień, warsztaty pomagania osobom uzależnionym, treningi umiejętności psychologicznych. Ukończony Program Rozwoju Osobistego (PRO) organizowany przez Państwową Agencję Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i Fundację ETOH. Wolontariusz i lider w Katolickim Centrum Pomocy Rodzinie ds. uzależnień. Pomagacz w Stowarzyszeniach Abstynenckich oraz lider grup samopomocowych.


Jerzy Polański

Absolwent Studium Pomocy Psychologicznej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Współtwórca i pierwszy prezes Klubu Abstynenta RAJ. Założyciel grupy AA RAZEM oraz Wojewódzkiej Federacji Klubów Abstynenckich. Ukończone seminarium Komisji Edukacji w Dziedzinie Alkoholizmu i Innych Uzależnień Fundacji im. Stefana Batorego w zakresie gestalt w terapii uzależnień, alkoholizm w miejscu pracy, terapia dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych oraz ukończone warsztaty Instytutu Psychologii Zdrowia I Trzeźwości w tematach: Alkoholizm Rozwojowy Model Uzależnienia i Zdrowienia, Zapobieganie Nawrotom Choroby w Procesie Leczenia, Rodzina Alkoholowa. Wieloletni terapeuta w Klubie Abstynenta RAJ oraz w Szpitalu Psychiatrycznym w Morawicy gdzie był współtwórcą nowego programu terapeutycznego.


Artur Ulrich

Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Magister Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej. Ukończone liczne szkolenia z zakresu uzależnień, warsztaty pomagania osobom uzależnionym, treningi umiejętności psychologicznych. Ukończony Program Rozwoju Osobistego (PRO) organizowany przez Państwową Agencję Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i Fundację ETOH. Ukończone szkolenie z zakresu pomagania osobom stosującym przemoc oraz ukończone Studium PomocyPsychologicznej.


Marta Salwa

Magister pedagogiki, licencjat pielęgniarstwa oraz licencjat rewalidacji, studia podyplomowe - Organizacja i Zarządzanie w Służbie Zdrowia, liczne szkolenia i kursy kwalifikacyjne, praca ze studentami Uniwersytetu Świętokrzyskiego. 28 letni staż pracy w szpitalach i przychodniach na stanowisku pielęgniarki dyplomowanej.

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Ośrodek Terapii i Uzaleźnień.
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: