Odwyk narkotykowy

 

Odstawienie substancji uzależniających, na przykład narkotyków, przeprowadzone w domu, rzadko jest skuteczne. Lepsze efekty przynosi odwyk narkotykowy w specjalistycznym ośrodku - dzięki podawaniu leków i dużej ilości płynów pacjent dużo lepiej znosi proces detoksu. Chcesz znaleźć prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który oferuje pacjentom detoks narkotykowy? Zapraszamy do ośrodka Awamedic w Kielcach, który pomaga w walce z nałogiem pacjentom z całej Polski. Nie zwlekaj, pozwól sobie pomóc już dziś i wróć do życia, które zabrały Ci narkotyki.

Odwyk narkotykowy tylko w zamkniętym ośrodku

Wiele razy próbowałeś zerwać z narkotykami, ale bezskutecznie? Nie jesteś w stanie walczyć z pokusą? Nasi psychoterapeuci, lekarze i pielęgniarki mogą Ci pomóc. Wystarczy, że zdecydujesz się na terapię w naszym ośrodku poprzedzoną detoksykacją narkotykową. Na czym polega odwyk narkotykowy? To wstępny etap leczenia, który trwa około 7-10 dni. W jego trakcie nad zdrowiem pacjentów czuwają lekarze i pielęgniarki. Podawane leki, płyny, elektrolity, witaminy i minerały wspomagają regenerację organizmu pacjenta. Łagodzą także objawy tzw. zespołu abstynencyjnego, które pojawiają się wskutek spadku stężenia uzależniających substancji, co wpływa przede wszystkim na układ nerwowy i trawienny pacjenta. Są to takie objawy, jak:

  • wymioty,
  • majaczenie,
  • senność lub przeciwnie, nerwowość,
  • drżenie rąk.

 

Cedzyna 6

Detoksykacja narkotykowa w prywatnym ośrodku odwykowym w Kielcach

Chcesz zerwać z nałogiem, ale nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie? Zgłoś się na detoks narkotykowy do Awamedic w Kielcach. Pod czujnym okiem lekarzy i pielęgniarek pozbędziesz się toksyn z organizmu, łagodząc jednocześnie objawy ich odstawienia. To pierwszy krok na drodze do końcowego sukcesu w postaci porzucenia uzależnienia. Ile trwa detoksykacja narkotykowa? Najczęściej kilka dni - w trakcie nasz zespół czuwa nad Twoim bezpieczeństwem, indywidualnie podchodząc do każdego pacjenta. Dlaczego odwyk narkotykowy w naszym ośrodku odwykowym w Kielcach to właściwa decyzja? Ponieważ zapewniamy:

  • anonimowość,
  • komfortowe warunki w trakcie całego procesu leczenia - dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami,
  • opcję transportu z miejsca zamieszkania do ośrodka nieoznakowanym samochodem,
  • wiedzę i wieloletnie doświadczenie specjalistów w zakresie terapii uzależnień.

Chcesz wrócić do normalnego życia, odnowić kontakty z rodziną i stać się wolnym człowiekiem, bez nałogów? Twoim pierwszym krokiem może być detoks narkotykowy w naszym ośrodku. Nie zastanawiaj się, pozwól sobie pomóc.

 

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: