Odstawienie substancji uzależniających, na przykład narkotyków, przeprowadzone w domu, rzadko jest skuteczne. Lepsze efekty przynosi odwyk narkotykowy w specjalistycznym ośrodku - dzięki podawaniu leków i dużej ilości płynów pacjent dużo lepiej znosi proces detoksu.

Detoksykacja narkotykowa w prywatnym ośrodku odwykowym w Kielcach

Chcesz zerwać z nałogiem, ale nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie? Zgłoś się na detoks narkotykowy do Awamedic w Kielcach. Pod czujnym okiem lekarzy i pielęgniarek pozbędziesz się toksyn z organizmu, łagodząc jednocześnie objawy ich odstawienia. To pierwszy krok na drodze do końcowego sukcesu w postaci porzucenia uzależnienia. Ile trwa taki wstępny etap odwyku narkotykowego? Najczęściej kilka dni - w trakcie nasz zespół czuwa nad Twoim bezpieczeństwem, indywidualnie podchodząc do każdego pacjenta. Dlaczego terapia w naszym ośrodku odwykowym w Kielcach to właściwa decyzja? Ponieważ zapewniamy:

  • anonimowość,
  • komfortowe warunki w trakcie całego procesu leczenia - dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami,
  • opcję transportu z miejsca zamieszkania do ośrodka nieoznakowanym samochodem,
  • wiedzę i wieloletnie doświadczenie specjalistów w zakresie terapii uzależnień.

Chcesz wrócić do normalnego życia, odnowić kontakty z rodziną i stać się wolnym człowiekiem, bez nałogów? Twoim pierwszym krokiem może być detoks narkotykowy w naszym ośrodku. Nie zastanawiaj się, pozwól sobie pomóc.

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Ośrodek Terapii i Uzaleźnień.
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: