Leczenie uzależnień Katowice

Wychodzenie z nałogu wymaga profesjonalnej pomocy. Tę oferuje prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z Katowic, w którym można skorzystać ze wsparcia w postaci:

  • czterotygodniowej terapii zamkniętej,
  • terapii ambulatoryjnej, polegającej na codziennych, kilkugodzinnych zajęciach,
  • konsultacji, mających charakter doradczy lub terapeutyczny, często poprzedzających właściwe leczenie,
  • terapii indywidualnej,
  • spotkań Grupy Wsparcia lub Grupy Rozwoju Osobistego.

Awamedic - leczenie uzależnień dla pacjentów z Katowic

Dlaczego ośrodek odwykowy Awamedic jest przeznaczony dla osób z Katowic i Śląska? Ponieważ terapia uzależnień przeprowadzona z dala od domu i znanego środowiska przynosi znacznie lepsze efekty. Wybierając prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic, odcinasz się od dotychczasowych mechanizmów zachowań, a dzięki temu możesz skupić się jedynie na procesie leczenia. Leczenie alkoholizmu w Katowicach, a także terapia uzależnienia od narkotyków czy pracy przebiegają w komfortowych warunkach, w pełni anonimowo. Choćby dlatego warto postawić na wsparcie oferowane przez ośrodek terapii uzależnień dla osób z Katowic.

Ośrodek leczenia uzależnień z terapią odwykową dla osób z Katowic

Publiczne ośrodki dla osób uzależnionych wymagają trzeźwości. W Awamedic jest inaczej - jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień pomagamy w sposób kompleksowy, dlatego zapewniamy także detoks, który w wielu przypadkach jest niezbędny, by rozpocząć właściwą terapię. Nasi specjaliści w trakcie detoksu podają pacjentom z Katowic i Śląska specjalne leki, które łagodzą efekt odstawienia uzależniających substancji. Dodatkowo odżywiają organizm poprzez dostarczenie witamin, mikro- i makroelementów, elektrolitów oraz odpowiednie nawadnianie. Tego typu przymusowa terapia trwa około 7-10 dni, następnie, gdy pacjent jest już w 100% trzeźwy, rozpoczyna się właściwe leczenie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z uzależnieniami. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych terapeutów.

Ośrodek uzależnień Awamedic to anonimowość i komfortowe warunki

Dlaczego ośrodek leczenia uzależnień Awamedic dla pacjentów z Katowic jest najlepszy? Ponieważ zapewnia wysoki standard i komfortowe warunki pobytu. Pacjenci ze Śląska i Katowic przebywają w odpowiednio wyposażonych pokojach dwuosobowych z prywatną łazienką. Rozumiemy potrzeby osób uzależnionych i ich rodzin, dlatego jako ośrodek terapii uzależnień zapewniamy anonimowość - budynek przypomina zwykły hotel, a w razie potrzeby po pacjentów przyjeżdża specjalny, nieoznakowany pojazd. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, przyjedziemy po Ciebie lub po bliską osobę nawet do Katowic na Śląsku. Leczymy:

  • alkoholizm,
  • lekomanię,
  • narkomanię,
  • seksoholizm, pracoholizm, hazard i uzależnienie od komputera oraz internetu (uzależnienia behawioralne).

Jeśli nałóg utrudnia Ci codzienne życie, sprawia, że nie jesteś w stanie funkcjonować tak, jak przedtem, zgłoś się do nas. Leczeni uzależnień w Awamedic dla osób z Katowic czeka na każdego, kto chce zerwać z uzależnieniem raz na zawsze.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: