Leczenie alkoholizmu Gdańsk

 

Nie wiesz, gdzie znajdziesz najlepszych specjalistów oferujących leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Gdańska? W Awamedic! To ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych w Kielcach, który oferuje terapię alkoholową dla osób z całej Polski. Wszystko dzięki możliwości dowozu pacjenta z Gdańska nieoznakowanym samochodem z kierowcą. Jeśli jesteś bezradny w obliczu nałogu, zgłoś się do nas. Proponowana przez nas pomoc dla alkoholików może być Twoją jedyną szansą na wyzdrowienie!

Terapia alkoholowa dla mieszkańców Gdańska - skuteczna, ale i bezpieczna

Leczenie alkoholizmu bez pomocy specjalisty może być nie tylko nieskuteczne, ale także niebezpieczne dla zdrowia. Dlaczego? Ponieważ odstawienie alkoholu powoduje u wielu pacjentów negatywne skutki, takie jak:

 • drgawki,
 • brak panowania nad własnym postępowaniem,
 • wymioty,
 • bezsenność, nerwowość

i wiele innych.

Dlatego warto postawić na pomoc dla alkoholików niesioną przez naszych specjalistów - lekarzy, pielęgniarki i psychoterapeutów. Decydując się na nią, masz pewność, że wybierasz sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla pacjentów z Gdańska, w którym zyskasz profesjonalne wsparcie i troskę o Twoje zdrowie. U osób, które się u nas leczą, przeprowadzamy detoks alkoholowy, czyli tzw. odtrucie organizmu. Dzięki temu pacjent jest w stanie zapanować nad swoim postępowaniem i w pełni sił przystąpić do leczenia. Organizm zostaje odżywiony oraz nawodniony dzięki witaminom, mikro- i makroelementom, a także elektrolitom. Dla wielu osób jest to pierwszy moment trzeźwości od wielu lat.

 

1front

Leczenie alkoholizmu to trening siły woli

Nie jesteś w stanie zrezygnować z nałogu samodzielnie? Postaw na leczenie alkoholizmu pod opieką naszych terapeutów. Pracujący w Awamedic psycholodzy:

 • mają wieloletnie doświadczenie,
 • dopasowują metody leczenia do indywidualnych potrzeb,
 • prowadzą zarówno spotkania indywidualne, jak i grupowe,
 • pomagają zrozumieć istotę i źródło problemów alkoholowych pacjenta, a także ćwiczyć silną wolę.

 

1pok5

Chcesz być anonimowy? Wybierz leczenie alkoholizmu daleko od domu

Nie chcesz decydować się na leczenie alkoholizmu w Gdańsku? Masz rację! Terapia alkoholowa przeprowadzona z dala od domu ma znacznie większe szanse na powodzenie. Wszystko ze względu na to, że w ten sposób pacjent jest w stanie:

 • odizolować się od znanego środowiska oraz znajomych,
 • w pełni poświęcić się leczeniu,
 • zerwać ze znanymi schematami postępowania.

Naszym pacjentom z Gdańska zapewniamy anonimowość i indywidualne podejście, a także leczenie alkoholizmu w przyjaznej atmosferze. Terapia alkoholowa odbywa się na bazie autorskiego programu oraz metod dopasowanych do potrzeb pacjenta. Jeśli zatem szukasz fachowej pomocy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zgłoś się do nas!

Nasz ośrodek oferuje leczenie alkoholizmu dla klientów z całej Polski. Zapewniamy dojazd do ośrodka mieszkańcom takich miast jak m.in.: WarszawaPoznańKrakówKatowice,ToruńBydgoszczWrocławŁódźLublinOlsztynSzczecinGdańskOpoleRzeszówBiałystok.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977


Znajdź nas na: