Leczenie alkoholizmu Katowice

 

Szukasz specjalistycznego ośrodka, który oferuje leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Katowic z dala od domu? Wybierz Awamedic - prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych. Prowadzona przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem terapia alkoholowa pomogła już wielu pacjentom zmagających się z nałogiem. Jeśli Ty także potrzebujesz wsparcia, zgłoś się do nas. Zapewniamy nie tylko opiekę lekarzy, pielęgniarek i terapeutów, ale także komfortowe warunki pobytu. Świadczona przez nas pomoc dla alkoholików z Katowic może być Twoją ostatnią deską ratunku, skorzystaj z niej!

Dlaczego warto podjąć leczenie alkoholizmu z dala od domu?

Wielokrotnie próbowałeś zerwać z nałogiem, ale każda próba kończyła się fiaskiem? Być może problem stanowi przebywanie w znanym środowisku, w którym trudno odzwyczaić się od sięgania po alkohol. Dlatego właśnie warto wyjechać z Katowic i podjąć leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień Awamedic położonym w Kielcach. Terapia alkoholowa przeprowadzana z dala od domu daje znacznie większe szanse na sukces. Wszystko ze względu na:

  • odcięcie się od znanego środowiska i utartych schematów postępowania,
  • możliwość skupienia się na swoim problemie,
  • wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
  • brak pokus.

 

1pok2a

Detoks alkoholowy, czyli jak zacząć leczenie alkoholizmu, by wygrać?

By leczenie alkoholizmu pacjentów z Katowic miało większą szansę na sukces, konieczne jest przeprowadzenie tzw. detoksu. To proces, który trwa około 7-10 dni i polega na oczyszczeniu organizmu pacjenta z toksycznych substancji. W Awamedic pacjenci znajdują się pod opieką lekarzy i pielęgniarek, którzy podają specjalistyczne leki, elektrolity, a także witaminy. Środki te nie tylko łagodzą objawy odstawienia uzależniającej substancji, ale także pozwalają wytrzeźwieć w sposób bezpieczny dla zdrowia. Dopiero wówczas, gdy alkoholik jest w pełni świadomy, można rozpocząć właściwe leczenie alkoholizmu, które opiera się przede wszystkim na pracy nad psychiką.

Zawalcz o siebie, wybierz terapię alkoholową w Awamedic

Terapia alkoholowa dla osób z Katowic przeznaczona jest zarówno dla osób trzeźwych, jak i tych, którzy muszą przejść etap odtrucia organizmu. Pomoc dla alkoholików polega na rozmowach z terapeutą - zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Doświadczony psycholog pomaga w ten sposób znaleźć źródło problemów, a także pracuje nad silną wolą pacjenta, by ten umiał przezwyciężyć chęć powrotu do nałogu w przyszłości. Spotkania grupowe pozwalają poznać historie innych uzależnionych, dzięki czemu znika poczucie osamotnienia i pustki.

 

1front

Leczenie alkoholizmu z dojazdem do Kielc

Leczenie alkoholizmu w Awamedic przeznaczone jest także dla osób z Katowic - w razie potrzeby oferujemy możliwość dojazdu do ośrodka specjalnym samochodem - kierowca przyjedzie pod wskazany adres na Śląsku. Chcesz skorzystać ze wsparcia fachowców z ponad 20-letnim doświadczeniem? Zapraszamy do kontaktu, u nas poczujesz siłę, dzięki której wygrasz z uzależnieniem!

Nasz ośrodek oferuje leczenie alkoholizmu dla klientów z całej Polski. Zapewniamy dojazd do ośrodka mieszkańcom takich miast jak m.in.: WarszawaPoznańKrakówKatowice,ToruńBydgoszczWrocławŁódźLublinOlsztynSzczecinGdańskOpoleRzeszówBiałystok.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: