Leczenie alkoholizmu Kraków

 

Szukasz profesjonalnego ośrodka wspierającego pacjentów w walce z nałogami, który oferuje leczenie alkoholizmu dla osób z Krakowa? Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic z siedzibą w Kielcach jest właśnie dla Ciebie. Dzięki pracującym w nim specjalistom z wieloletnim doświadczeniem będziesz w stanie zerwać z nałogiem alkoholowym i wrócić do dawnego życia. Jeśli kilka razy nieskutecznie próbowałeś samodzielnie walczyć z uzależnieniem, teraz przyszedł czas, by dać sobie pomóc. Jak wygląda pomoc dla alkoholików w Awamedic? Przekonaj się sam i postaw na życie w trzeźwości.

 

1pok5

Na czym polega leczenie alkoholizmu w zamkniętym ośrodku?

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla osób z Krakowa to przede wszystkim grono specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces swoich pacjentów. Zamknięta, stacjonarna terapia alkoholowa trwa 4 tygodnie. W trakcie jej trwania wyróżnić można dwa etapy:

  • detoks alkoholowy,
  • właściwe leczenie alkoholizmu z pomocą psychologa.

Detoks alkoholowy przeprowadzany jest u pacjentów:

  • w stanie upojenia alkoholowego,
  • u których pojawiają się zdrowotne objawy odstawienia alkoholu, takie jak: nudności, wymioty, bezsenność, drżenie rąk lub całego ciała i wiele innych.

Detoks alkoholowy, rozpoczynający leczenie alkoholizmu u pacjentów z Krakowa, ma na celu odżywienie organizmu osoby uzależnionej oraz jego nawodnienie. Podawane leki, elektrolity, witaminy i minerały łagodzą objawy odstawienia alkoholu i pozwalają pacjentom wrócić do trzeźwości. 

Kompleksowa i skuteczna terapia alkoholowa dla osób z Krakowa

Terapia alkoholowa pacjentów z Krakowa to przede wszystkim wytężona praca, która jest ukierunkowana na zmianę sposobu myślenia i naukę radzenia sobie z problemami życia codziennego bez sięgania po alkohol. Leczenie alkoholizmu w Awamedic obejmuje zarówno indywidualne, jak i grupowe spotkania z psychoterapeutą. W ich trakcie pacjenci opowiadają swoje historie, a ich wzajemne poznawanie pozwala spojrzeć na własne problemy z nieco innej perspektywy. Pomoc dla alkoholików obejmuje także wsparcie udzielane ich rodzinom, dzięki czemu terapia alkoholowa przeznaczona dla osób z Krakowa jest kompleksowa i skuteczna.

 

Cedzyna 6

Dlaczego powinieneś wybrać terapię alkoholową w Awamedic?

Dlaczego leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic daje nadzieję na powodzenie? Ponieważ pracujący u nas terapeuci, lekarze i pielęgniarki to specjaliści z bogatym doświadczeniem, którzy stosują autorski program terapii. Oferowana przez nas terapia alkoholowa dla osób z Krakowa przeprowadzana jest z dala od domu, rodziny i znanego środowiska, dzięki czemu zmniejsza ryzyko powrotu do nałogu. Zapewniamy anonimowość, możliwość komfortowego dojazdu do Kielc nieoznakowanym autem, a także pobyt w dwuosobowych pokojach o wysokim standardzie z prywatnymi łazienkami. Zapraszamy do kontaktu - u nas znajdziesz pomocną dłoń w każdej sytuacji.

Nasz ośrodek oferuje leczenie alkoholizmu dla klientów z całej Polski. Zapewniamy dojazd do ośrodka mieszkańcom takich miast jak m.in.: WarszawaPoznańKrakówKatowice,ToruńBydgoszczWrocławŁódźLublinOlsztynSzczecinGdańskOpoleRzeszówBiałystok.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977


Znajdź nas na: