Leczenie alkoholizmu Lublin

 

Mieszkasz w Lublinie i szukasz ośrodka, który oferuje leczenie alkoholizmu w innej miejscowości z komfortowym dojazdem? Skorzystaj z oferty Awamedic, który zapewnia profesjonalną pomoc dla alkoholików. Niezależnie od tego, czy z nałogiem zmagasz się od wielu lat, czy też od niedawna, dzięki nam staniesz na nogi i wrócisz do życia bez nałogu. Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla osób z Lublina przyjmuje także pacjentów nietrzeźwych. Jeśli zatem wiesz, że nie poradzisz sobie samodzielnie, przyjedź do nas - z naszą pomocą zrozumiesz, że życie w trzeźwości może być naprawdę fascynujące!

Leczymy alkoholizm, pokazujemy skalę problemu

Uważasz, że wcale nie jesteś uzależniony i nie musisz pić? Jesteś przekonany, że leczenie alkoholizmu nie jest Ci potrzebne? Możesz się mylić - alkoholizm to choroba iluzji i kłamstw. Dlatego też bardzo trudno poradzić sobie samodzielnie. Terapia alkoholowa dla osób z Lublina prowadzona w Awamedic pozwala:

  • uzyskać profesjonalną pomoc dla alkoholików od lekarzy i terapeutów z wieloletnim doświadczeniem,
  • poznać destrukcyjne skutki działania alkoholu,
  • znaleźć i zrozumieć źródło problemów.

 

1pok6

Detoks - Twój pierwszy krok na drodze do życia w trzeźwości

Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic dla pacjentów z Lublina przyjmuje osoby nietrzeźwe, pomagając im przetrwać najtrudniejszy etap leczenia polegający na odstawieniu alkoholu. Ponieważ detoks alkoholowy może być groźny dla zdrowia, w Awamedic terapia alkoholowa odbywa się pod okiem lekarzy i pielęgniarek, którzy czuwają nad stanem pacjentów. Podają specjalistyczne leki, które łagodzą skutki odstawienia alkoholu, nawadniają organizm i wzmacniają go poprzez kroplówki, elektrolity oraz witaminy i minerały. Dzięki temu poprawia się fizyczne i psychiczne samopoczucie pacjenta, który jest w pełni gotowy do podjęcia walki ze swoimi słabościami.

Autorska terapia alkoholowa - źródło Twojego sukcesu

Leczenie alkoholizmu pacjentów z Lublina prowadzimy na podstawie autorskiego programu terapii. Dzięki temu indywidualnie dopasowujemy metodę leczenia. W trakcie psychoterapii wzmacniamy poczucie własnej wartości u pacjentów, organizujemy także spotkania grupowe, by osoby uzależnione mogły się nawzajem wspierać i motywować. Robimy wszystko, by leczenie alkoholizmu naszych pacjentów zakończyło się sukcesem, wspieramy także osoby bliskie - uczymy, jak rozmawiać z osobą uzależnioną i jaka pomoc dla alkoholików jest najlepsza.

 

Cedzyna 1

Pozwól sobie pomóc, przyjedź do nas już dziś!

Wieloletnie doświadczenie w pracy z alkoholikami pozwoliło nam pomóc wielu osobom. W tym gronie możesz znaleźć się także Ty, jeśli tylko zrozumiesz, że naprawdę potrzebujesz wsparcia. Oferujemy pobyt w pokojach dwuosobowych z łazienkami w nieoznakowanym budynku. Dzięki temu nasi pacjenci mają zapewnioną anonimowość, ciszę i spokój. Nie masz środka transportu do ośrodka? Poinformuj nas o tym, a wyślemy pod wskazany adres w Lublinie samochód z kierowcą.

Nasz ośrodek oferuje leczenie alkoholizmu dla klientów z całej Polski. Zapewniamy dojazd do ośrodka mieszkańcom takich miast jak m.in.: WarszawaPoznańKrakówKatowice,ToruńBydgoszczWrocławŁódźLublinOlsztynSzczecinGdańskOpoleRzeszówBiałystok.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: