Leczenie alkoholizmu Poznań

 

Alkoholizm to choroba, która wymaga szczególnego podejścia. Dlatego też osoby z Poznania powinny zgłosić się na profesjonalne leczenie alkoholizmu w zamkniętym ośrodku. Tylko wówczas, z pomocą lekarzy, pielęgniarek i psychoterapeutów, są w stanie trwale wyjść z nałogu. Mechanizm uzależnienia jest bowiem tak silny, że mało kto potrafi pomóc sobie sam lub jedynie ze wsparciem rodziny, która zazwyczaj też odczuwa skutki uzależnienia. Dlatego też terapia alkoholowa prowadzona przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem w Awamedic jest dla każdego: 

  • kto chce wrócić do życia w trzeźwości,
  • komu alkohol odebrał radość życia, pracę lub rodzinę,
  • komu zależy na podjęciu skutecznego leczenia.

Nie trać czasu, zgłoś się po pomoc dla alkoholików już dziś. Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla pacjentów z Poznania przyjmie Cię przez całą dobę, niezależnie od stanu, w którym się znajdujesz.

 

1front

Chcesz sobie pomóc, ale nie wiesz, jak to zrobić? Zgłoś się do Awamedic

Każdy Twój dzień wygląda dokładnie tak samo? Nie pamiętasz, co robiłeś kilka godzin temu, bo byłeś nietrzeźwy? Zdajesz sobie sprawę ze skali problemu i chcesz uzyskać profesjonalną pomoc dla alkoholików? Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych dla pacjentów z Poznania to Twoja szansa na lepszą przyszłość. Pracujący u nas specjaliści to wykwalifikowani i doświadczeni lekarze, pielęgniarki oraz psychoterapeuci, dzięki którym leczenie alkoholizmu jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Specjalistyczna opieka przez 24 godziny na dobę pozwala na przeprowadzenie detoksu alkoholowego, odtrucie organizmu pacjenta i złagodzenie objawów związanych z odstawieniem alkoholu. Wówczas uzależniony jest gotowy, by w sposób świadomy podjąć właściwe leczenie alkoholizmu.

Leczenie alkoholizmu to walka z własnymi słabościami

Po pomyślnie zakończonym detoksie następuje właściwe leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Poznania, które skupia się przede wszystkim na walce z własnymi słabościami i lękami bez sięgania po alkohol. Stacjonarna terapia alkoholowa, która trwa 4 tygodnie, to głównie praca z psychologiem w trakcie indywidualnych i grupowych spotkań, dzięki którym uzależnieni z Poznania:

  • uczą się radzić sobie ze stresem, emocjami, słabościami i problemami,
  • poznają mechanizmy, które rządzą uzależnieniem,
  • rozpoznają czynniki wywołujące uzależnienie,
  • poznają historie innych pacjentów.

 

Cedzyna 5

Terapia alkoholowa w najlepszych warunkach

Oferowana przez nas terapia alkoholowa odbywa się z poszanowaniem anonimowości pacjentów z Poznania, którzy przebywają w nieoznakowanym ośrodku przypominającym zwykły hotel. W razie potrzeby zapewniamy także dojazd na leczenie alkoholizmu dla osób z Poznania specjalnym samochodem z kierowcą. Dzięki czemu dotrą do nas osoby z wielu zakątków Polski. Prowadzona na bazie autorskiego programu terapia alkoholowa to szansa na powrót do normalnego życia. Przekonaj się o tym już dziś! 

Nasz ośrodek oferuje leczenie alkoholizmu dla klientów z całej Polski. Zapewniamy dojazd do ośrodka mieszkańcom takich miast jak m.in.: WarszawaPoznańKrakówKatowice,ToruńBydgoszczWrocławŁódźLublinOlsztynSzczecinGdańskOpoleRzeszówBiałystok.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977


Znajdź nas na: