Leczenie alkoholizmu Warszawa

 

Alkohol zabrał Ci bliskich, pracę i radość z życia? Wybawieniem dla Ciebie może okazać się leczenie alkoholizmu dla mieszkańców Warszawy, które oferuje prywatny, zamknięty ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Awamedic położony w Kielcach. Prowadzona przez naszych specjalistów - lekarzy, terapeutów, psychologów i pielęgniarki - terapia alkoholowa pozwala:

  • zrozumieć mechanizmy, które utrudniają walką z nałogiem,
  • poznać czynniki, które zwiększają ryzyko alkoholizmu,
  • nauczyć się pokonywać codzienne trudności bez używek,
  • pradzić sobie ze stresem i własnymim słabości.

 

1front

Dla nas każdy pacjent jest ważny

Niezależnie od tego, czy wielokrotnie próbowałeś wyjść z nałogu, czy też z uzależnieniem zmagasz się od niedawna, u nas znajdziesz profesjonalne wsparcie. Nasz ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych jest otwarty 24 godziny na dobę, przyjmujemy wszystkich pacjentów z Warszawy i innych miast, także nietrzeźwych, u których przeprowadzamy detoks alkoholowy jako wstępny etap zamkniętego leczenia alkoholizmu. Detoks polega na:

  • nawodnieniu,
  • odżywieniu organizmu pacjenta poprzez podawanie elektrolitów, witamin, mikro- i makroelementów,
  • łagodzeniu objawów odstawienia uzależniającej substancji wskutek podawania specjalistycznych leków.

Nad zdrowiem przebywających w naszym ośrodku osób czuwają pielęgniarki i lekarze, dzięki czemu masz pewność, że proces detoksu alkoholowego będzie w pełni bezpieczny. Cała zamknięta terapia alkoholowa trwa 4 tygodnie. Dlaczego mieszkając w Warszawie, warto zdecydować się na leczenie alkoholizmu z dala od domu, w Kielcach? Ponieważ w ten sposób pacjent jest w stanie porzucić codzienne nawyki, odciąć się od środowiska, jak również uzależnionych znajomych, a także walczyć z utartymi schematami. Przenosząc się kilkaset kilometrów od Warszawy, można skupić się jedynie na pracy nad samym sobą i swoimi słabościami, bez pokus i czynników rozpraszających czy utrudniających proces leczenia.

Terapia alkoholowa to przede wszystkim współpraca z psychoterapeutą

Leczenie alkoholizmu możliwe jest przede wszystkim wskutek zmiany sposobu myślenia i pracy nad psychiką pacjenta, który musi zrozumieć, że można zmagać się z codziennymi problemami bez sięgania po używki. Dlatego też terapia alkoholowa dla mieszkańców Warszawy w Awamedic opiera się na spotkaniach z terapeutą - indywidualnych i grupowych. Dzięki temu pacjent zauważa, że nie jest sam ze swoim problemem, poznaje historie innych osób, a także przełamuje wstyd. Rozumiejąc potrzeby naszych pacjentów, w trakcie terapii gwarantujemy empatię i wyrozumiałość, dzięki czemu uzależnieni stopniowo otwierają się i pozwalają sobie pomóc.

 

Cedzyna 6

Anonimowość na pierwszym miejscu

Leczenie alkoholizmu dla pacjentów z Warszawy i pomoc dla alkoholików w Awamedic to gwarancja anonimowości i komfortowych warunków. Zapewniamy pobyt w nieoznakowanym ośrodku, a w razie potrzeby także dojazd do Kielc nieoznakowanym autem z dowolnego zakątka Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Nasz ośrodek oferuje leczenie alkoholizmu dla klientów z całej Polski. Zapewniamy dojazd do ośrodka mieszkańcom takich miast jak m.in.: WarszawaPoznańKrakówKatowice,ToruńBydgoszczWrocławŁódźLublinOlsztynSzczecinGdańskOpoleRzeszówBiałystok.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977


Znajdź nas na: