Leczenie i terapia uzależnień Łódź

Podjąłeś decyzję o tym, że chcesz skutecznie wyrwać się ze szponów nałogu i odzyskać kontrolę nad swoim życiem? Wybierz leczenie uzależnień w Awamedic dla osób z Łodzi, aby uzyskać fachową pomoc. Wspieramy naszych pacjentów w realnej zmianie oraz w wychodzeniu z nałogów. Nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z Łodzi oraz województwa łódzkiego mieści się w pobliżu Kielc - z dala od źródła Twoich problemów będzie Ci łatwiej się z nimi uporać. Zapewniamy pełną anonimowość, oferujemy także możliwość przysłania po pacjenta nieoznakowanego samochodu, który zabierze go na terapię. Nasz ośrodek odwykowy pomoże także Tobie!

Leczenie uzależnień w Awamedic dla klientów z Łodzi

W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień dla osób z łódzkiego i innych województw czeka na Ciebie zespół kompetentnych terapeutów. Nasi pracownicy mają ogromną wiedzę i doświadczenie - pomogli już setkom osób. Prowadzona u nas terapia uzależnień obejmuje między innymi leczenie:

  • uzależnień behawioralnych - hazardu, seksoholizmu, zakupoholizmu,
  • narkomanii i lekomanii,
  • alkoholizmu.

Każda osoba z Łodzi, która zgłosi się do naszego ośrodka leczenia uzależnień, może liczyć na fachową pomoc. Stosujemy doskonałe, autorskie terapie, które pomogą Ci wyjść z choroby.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z uzależnieniami. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych terapeutów.

Prywatny ośrodek terapii dla osób z Łodzi

Wybierając ośrodek leczenia uzależnień Awamedic dla pacjentów z Łodzi, stawiasz na najlepsze rozwiązanie. Przymusowe leczenie uzależnień nie musi być katorgą. Nasi pacjenci mają zagwarantowane doskonałe warunki bytowe. Wygodne, dwuosobowe pokoje z łazienkami sprawiają, że pobyt w Awamedic jest komfortowy. Nasz nowoczesny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z Łodzi jest najlepszym wyborem. Zapraszamy pacjentów z całej Polski.

Wygraj z nałogiem w ośrodku leczenia uzależnień Awamedic!

Awamedic to ośrodek odwykowy dla pacjentów z łódzkiego, w którym uzyskasz fachową pomoc. Zgrany zespół specjalistów (lekarzy, terapeutów, psychologów), który wie. jak profesjonalnie pomóc Ci w walce z chorobą, będzie do Twojej dyspozycji. Z nami łatwiej będzie Ci wyrwać się ze szponów nałogu, a także zachować trzeźwość. Pomożemy Ci dostrzec, jak wiele barw ma otaczający Cię świat, oraz zrozumieć, że nie potrzebujesz używek, by przeżywać życie w pełni. Zgłoś się do nas i zmień swoje życie na lepsze. Oferujemy:

  • leczenie alkoholizmu u osób z Łodzi i okolic,
  • leczenie uzależnień behawioralnych,
  • leczenie narkomanii,
  • leczenie uzależnienia od leków.

Jeśli chcesz uzyskać fachową pomoc, zgłoś się do nas. Nie stygmatyzujemy osób uzależnionych, ale pomagamy im dostrzec popełnione błędy, naprawić je, a także powrócić do życia w trzeźwości. Nie jesteś w swoim nałogu sam!

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: