Leczenie i terapia uzależnień Rzeszów

Masz luki w pamięci przez alkohol? Nie panujesz nad swoim zachowaniem wskutek narkotyków? Terapia uzależnień dla osób z Rzeszowa w ośrodku Awamedic i pracujący w nim specjaliści wyciągną do Ciebie pomocną dłoń. Nasz ośrodek leczenia uzależnień zlokalizowany jest w Kielcach. Dlaczego powinieneś wybrać terapię poza domem, w zupełnie nieznanym miejscu? Ponieważ z dala od pokus, znanych nawyków i przyzwyczajeń każdy pacjent lepiej znosi brak używek, a także sam proces leczenia. Jeśli naprawdę chcesz naprawić relacje z rodziną, wrócić do pracy i radzić sobie z problemami bez sięgania po używki, to terapia uzależnień prowadzona według autorskiego programu przez prywatny, zamknięty ośrodek odwykowy Awamedic jest właśnie dla Ciebie, niezależnie czy jesteś z Rzeszowa, województwa podkarpackiego czy innego zakątka Polski. Oferujemy zarówno leczenie alkoholizmu dla osób z Rzeszowa oraz innych okolicznych miast.

Terapia uzależnień dla osób z Rzeszowa - kompleksowe wsparcie w prywatnym ośrodku 

Zmagasz się z alkoholizmem, narkomanią, a może hazardem? Niezależnie od rodzaju problemu, prywatny ośrodek terapii uzależnień dla osób z Rzeszowa i województwa podkarpackiego zapewnia fachowe wsparcie. Wszystko dzięki doświadczonym specjalistom - lekarzom, psychologom, psychoterapeutom i pielęgniarkom, którzy przez wiele lat swojej pracy pomogli wyjść z nałogu wielu ludziom. Mogą wesprzeć i Ciebie - wystarczy, że się do nas zgłosisz, by skutecznie walczyć z:

  • alkoholizmem,
  • narkomanią,
  • lekomanią,
  • uzależnieniami behawioralnymi: hazardem, seksoholizmem, pracoholizmem, uzależnieniem od komputera i Internetu, częstym wśród młodzieży.

Njalepszy prywatny ośrodek leczenia uzależnień zapewnia nie tylko terapię zamkniętą dla uzależnionych, ale także grupy wsparcia dla ich rodzin. Pierwszy etap przymusowego leczenia, detoks, polega na oczyszczeniu organizmu z toksyn wskutek podawania leków, elektrolitów, minerałów i witamin. Wówczas następuje właściwe leczenie, skupiające się na zmianie sposobu myślenia pacjenta. Uczestnicy biorą udział w spotkaniach grupowych i indywidualnych z terapeutą, dzięki którym uczą się walczyć z pokusami i problemami codziennego życia, a także zmieniają sposób myślenia. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z uzależnieniami. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych terapeutów.

Leczenie uzależnień Rzeszów - zapewniamy dojazd do ośrodka

Wstydzisz się problemu, z którym się zmagasz? W Awamedic otrzymasz rozumienie i anonimowość. Pacjenci z Rzeszowa i województwa podkarpackiego mogą do nas przyjechać nieoznakowanym samochodem. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic sprawia wrażenie zwykłego hotelu, dzięki czemu pacjenci czują się bezpiecznie, a z dala od domu nikt ich nie rozpozna. Pobyt w komfortowych warunkach, w dwuosobowych pokojach z łazienkami, pozwala odciąć się od znanego środowiska i skupić na pomocy samemu sobie. Prywatny ośrodek odwykowy oraz leczenia uzależnień dla osób z województwa podkarpackiego, w tym Rzeszowa, ma zawsze otwarte drzwi dla każdego pacjenta. I Ty możesz skorzystać z fachowej pomocy!

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: