Terapia

Czy zastanawiałeś się kiedyś czym jest i na czym polega terapia uzależnień? To profesjonalna pomoc dla osób nadużywających alkoholu, leków, narkotyków, a także zmagających się z uzależnieniami behawioralnymi, takimi jak hazard, seks czy zakupy. Leczenie uzależnień to terapia zamknięta, najczęściej nie krótsza niż 4 tygodnie. Oznacza to, że przez cały ten czas pacjent przebywa w ośrodku, w którym otrzymuje kompleksową pomoc terapeutyczną, a na początku pobytu także szczegółowe badania diagnostyczne. W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień oferujemy oprócz tego także detoks farmakologiczny. Dodatkowo zapewniamy komfortowe warunki pobytu, w tym pokoje 2-osobowe z prywatną łazienką. Nasz ośrodek znajduje się w Kielcach i ma opinię najlepszego w całym regionie świętokrzyskim.

Profesjonalna pomoc i pełna anonimowość dla osób uzależnionych

Leczenie uzależnień  przebiega u nas w oparciu o autorskie, sprawdzone metody terapeutyczne. Pacjenci ośrodka mogą liczyć na profesjonalną i życzliwą pomoc naszych doświadczonych terapeutów.  Pomagamy nie tylko osobom uzależnionym, ale także ich bliskim. Zależy Ci na dyskrecji i anonimowości? Chciałbyś podjąć walkę z nałogiem i na nowo stanąć na nogi? Zapraszamy do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień.  

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Ośrodek Terapii i Uzaleźnień.
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: