Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to długotrwały proces wymagający dużego wysiłku zarówno ze strony osoby zmagającej się z nałogiem, jak i od terapeutów specjalizujących się w terapii alkoholowej. Najlepszą, a czasami jedyną pomocą dla alkoholików jest pobyt w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnień. Jednym z polecanym miejsc, w których pod opieką profesjonalistów możesz podjąć prawdziwą walkę z chorobą alkoholową, jest nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który znajduje się w Kielcach. Współpracują z nami najlepsi terapeuci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a dzięki temu bardzo dobrze wiedzą jak pomóc alkoholikowi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie uzależnienia od alkoholu to trudny i delikatny temat, dlatego oferujemy naszym pacjentom pełną anonimowość oraz dyskrecję. Na życzenie wysyłamy nieoznakowany pojazd, który zapewnia transport do ośrodka. Nie posiadamy także szyldu na budynku, co sprawia, że z zewnątrz prezentuje się on jak zwykły hotel.

Profesjonalne leczenie alkoholizmu

W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień oferujemy przede wszystkim profesjonalną terapię alkoholową, ale też detoks farmakologiczny na początku pobytu. Dbamy o to, by leczenie alkoholizmu przebiegało w komfortowych warunkach. Nasi pacjenci mieszkają w 2-osobowych pokojach z łazienką. Chcesz poznać szczegóły związane z leczeniem nałogowych alkoholików? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Ośrodek Terapii i Uzaleźnień.
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: