leczenie lekomaniiLeczenie lekomanii to długotrwały proces wymagający profesjonalnych działań terapeutycznych. W naszym prywatnym ośrodku w Kielcach oferujemy leczenie uzależnienia od leków. Pracujemy w oparciu o autorski program terapetyczny i zatrudniamy najlepszych terapeutów, którzy od wielu lat pomagają ludziom wyjść z nałogu. Są to specjaliści, którzy wiedzą jak pomóc osobie uzależnionej od leków, znają jej schematy myślenia, wiedzą co przeżywa i czego się obawia. Wykazują się prawdziwą empatią i życzliwością wobec pacjentów, co również ma działanie terapeutyczne, zarówno przy leczeniu lekomanii, jak i każdego innego nałogu.

Komfortowe warunki podczas leczenia lekomanii

W naszym prywatnym ośrodku leczenie uzależnień oferujemy komfortowe warunki pobytu. Zapewniamy kameralne pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką. Dbamy także o anonimowość i dyskrecję w trakcie leczenia lekomanii, dlatego nasz ośrodek leczenia uzależnień nie posiada szyldu, z zewnątrz prezentując się jak klasyczny hotel.

Jak leczyć uzależnienie od leków?

Leczenie uzależnienia od leków rozpoczyna się od wykonania szczegółowych badań diagnostycznych. Jeśli pacjent nie jest w stanie samodzielnie dotrzeć do ośrodka, zapewniamy transport pod wskazany adres. Pojazd jest nieoznakowany. Jeśli problem uzależnienia jest Ci bliski i zastanawiasz się jak leczyć lekomanię, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy zarówno pomoc osobie uzależnionej od leków, jak i jej bliskim. Organizujemy grupy wsparcia oraz konsultacje terapeutyczne.

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Ośrodek Terapii i Uzaleźnień.
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: