Leczenie lekomanii - wszystko co musisz wiedzieć

Leczenie lekomanii to długotrwały proces wymagający profesjonalnych działań terapeutycznych. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic w Kielcach oferuje leczenie uzależnienia od leków w komfortowych warunkach. Pracujemy w oparciu o autorski program terapetyczny i zatrudniamy najlepszych specjalistów - lekarzy, pielęgniarki, psychologów - którzy od wielu lat pomagają ludziom wyjść z nałogu. Są to eksperci, którzy wiedzą, jak pomóc osobie uzależnionej od leków, znają jej schematy myślenia, wiedzą, co przeżywa i czego się obawia. Wykazują się prawdziwą empatią i życzliwością wobec pacjentów, co również ma działanie terapeutyczne, zarówno przy leczeniu lekomanii, jak i każdego innego nałogu.

Leczenie lekomanii dla każdego

W Awamedic proponujemy leczenie lekomanii dla pacjentów z całej Polski. W razie potrzeby zapewniamy transport do ośrodka - nieoznakowany samochód przyjeżdża po pacjenta pod wskazany adres. Pracujący u nas lekarze i terapeuci zajmują się leczeniem uzależnienia od różnego rodzaju leków:

  • nasennych,
  • uspokajających,
  • hormonalnych,
  • przeciwbólowych.

Jeśli uważasz, że terapia dla lekomanów nie jest Ci potrzebna, a problem wcale Cię nie dotyczy, odpowiedz sobie na kilka pytań:

  1. Czy przyjmujesz coraz większe dawki leków?
  2. Czy samodzielnie przedłużasz kuracje zlecone przez lekarza?
  3. Czy skupiasz nadmierną uwagę na sposobach zdobycia leku?
  4. Czy zauważasz obniżoną koncentrację, nerwowość?

Jeśli dostrzegasz u siebie wskazane objawy, ośrodek leczenia lekomanii udzieli Ci profesjonalnego wsparcia. Zamknięte leczenie lekomanii polega przede wszystkim na indywidualnych i grupowych rozmowach z psychologiem, który wspólnie z pacjentami poszukuje źródeł uzależnienia i podpowiada, w jaki sposób radzić sobie z problemami bez leków.

1pok1

Leczenie lekomanii w komfortowych warunkach

Dbamy, by terapia dla lekomanów odbywała się w komfortowych warunkach. Zapewniamy kameralne pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką. Gwarantujemy także anonimowość i dyskrecję w trakcie leczenia lekomanii, dlatego nasz ośrodek leczenia uzależnień nie posiada szyldu, z zewnątrz prezentując się jak klasyczny hotel.

Jak leczyć uzależnienie od leków?

Leczenie lekomanii rozpoczyna się od wykonania szczegółowych badań diagnostycznych. Jeśli pacjent nie jest w stanie samodzielnie dotrzeć do ośrodka, zapewniamy transport pod wskazany adres. Pojazd jest nieoznakowany. Jeśli problem uzależnienia jest Ci bliski i zastanawiasz się, jak leczyć lekomanię, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy zarówno pomoc osobie uzależnionej od leków, jak i jej bliskim. Organizujemy grupy wsparcia oraz konsultacje terapeutyczne.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic:

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: