Leczenie narkomanii

Oferujemy profesjonalne leczenie uzależnienia od narkotyków, które obejmuje długotrwałe działania terapeutyczne przebiegające w oparciu o sprawdzony, autorski program. Jesteśmy zamkniętym, prywatnym ośrodkiem w Kielcach, który dba o pełną dyskrecję przed oraz w trakcie leczenia uzależnienia od narkotyków. Na życzenie wysyłamy pod wskazany adres nieoznakowany pojazd, który zapewnia pacjentowi transport na miejsce. Nasz ośrodek leczenia uzależnień nie posiada żadnego szyldu, co pozwala mu zachować neutralność zwykłego hotelu.

Skuteczna terapia narkotykowa

Chcesz zgłosić się na leczenie uzależnienia od marihuany? Twój przyjaciel lub osoba z rodziny mierzy się z tym problemem i w związku z tym zastanawiasz się jak leczyć narkomanię? W takim razie trafiłeś we właściwie miejsce. Nasz ośrodek leczenia narkomanii oferuje zarówno fachową pomoc dla narkomanów, jak i dla ich bliskich. Nasi pacjenci mogą liczyć na komfortowe warunki podczas pobytu w ośrodku, a także na szczegółowe badania diagnostyczne oraz detoks farmakologiczny podczas przyjęcia na leczenie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że dobrze wiemy jak pomóc narkomanowi.

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Ośrodek Terapii i Uzaleźnień.
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: