W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień w Kielcach oferujemy kompleksowe leczenie uzależnień behawioralnych. Mogą się do nas zgłosić osoby borykające się z problemem nałogowego hazardu, seksoholizmu, uzależnienia od pracy, gier czy zakupów. Są to uzależnienia czynnościowe, które wiążą się z obsesyjnym powtarzaniem konkretnej czynności po to, by osiągnąć pożądany stan emocjonalny, taki jak ulga czy euforia. W naszym ośrodku leczenie uzależnień behawioralnych pracujemy z pacjentami nad tym, by opanować wewnętrzny przymus podejmowania wymienionych działań. Terapia prowadzona jest w oparciu o sprawdzony, autorski program, w którym kładzie się duży nacisk zarówno na emocje, jak i schematy myślenia osoby walczącej  z uzależnieniem behawioralnym. Współpracujemy z najlepszymi terapeutami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. 

Oferta ośrodka leczenia uzależnień

Leczenie uzależnień behawioralnych odbywa się w naszym ośrodku w komfortowych, kameralnych warunkach. Pacjenci mają do dyspozycji pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką. Dbamy także o dyskrecję oraz anonimowość. Nasz ośrodek nie ma szyldu, co zapewnia neutralność. Na życzenie wysyłamy również nieoznakowany pojazd, który dowozi pacjenta do ośrodka. Leczenie uzależnień behawioralnych skupia się przede wszystkim na osobach dotkniętych nałogiem, jednak nieodzowna jest także pomoc dla bliskich pacjentów. W naszym ośrodku leczenia uzależnień wspieramy też rodziny uzależnionych.

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Ośrodek Terapii i Uzaleźnień.
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: