terapia dla hazardzistówLeczenie uzależnienia od hazardu

Jak pomóc hazardziście - odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest łatwa. Uzależnienie od hazardu, jako uzależnienie behawioralne, wiąże się z wielokrotnym powtarzaniem konkretnych czynności, by osiągnąć pożądany stan szczęścia, ulgi, euforii. Terapia dla hazardzistów to ogromne wyzwanie wymagające silnej woli i determinacji pacjenta w powrocie do zdrowia.

Leczenie hazardzistów w naszym ośrodku w Kielcach

Leczenie hazardzistów, zwłaszcza tych nałogowych, którzy nie potrafią normalnie funkcjonować bez wizyt w kasynie, to proces wymagający specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień od hazardu zlokalizowanym w Kielcach zapewniamy profesjonalną pomoc dla hazardzistów w komfortowych warunkach. Pacjenci mają do dyspozycji dwuosobowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Ponieważ wiemy, że leczenie uzależnienia od hazardu to temat bolesny, o którym pacjent nie chce mówić, zapewniamy anonimowość - ośrodek nie jest oznakowany, nie posiada szyldu, przypomina zwykły hotel. Jeśli potrzebujesz, byśmy zorganizowali Twój transport, poinformuj nas o tym - wyślemy samochód pod wskazany adres, oczywiście całkowicie anonimowo. Nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Kielcach wspiera nie tylko hazardzistów, ale i członków ich rodzin, ponieważ wiemy, że osoby bliskie borykają się z trudną sytuacją ze względu na utratę pieniędzy i stabilizacji życiowej, a często nie wiedzą, jak pomóc hazardziście. To wszystko zapewnia nasz zespół mający w wieloletnie doświadczenia w leczeniu uzależnień behawioralnych, w tym uzależnienia od hazardu.

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: