leczenie uzależnienia od internetuLeczenie uzależnienia od internetu i komputera

W sieci spędzamy coraz więcej czasu, a widok młodzieży zapatrzonej na ulicy w ekrany smartfonów nikogo nie dziwi. Uzależnienie od Internetu staje się zjawiskiem nie tyle nowym, co powszechnym. Do niego dołączają dwa inne, pochodne problemy, mianowicie uzależnienie od komputera bądź konkretniej, gier komputerowych. Jak sobie z nimi radzić? Na te pytania odpowiedzą tylko specjaliści pracujący w profesjonalnych ośrodkach leczenia uzależnień mający w przeszłości do czynienia z tego typu przypadkami.

Leczenie uzależnienia od Internetu w prywatnym ośrodku w Kielcach

Prywatny ośrodek terapii uzależnień Awamedic zlokalizowany w Kielcach to adres, pod który powinieneś się zgłosić, jeśli Ty lub Twoje dziecko borykacie się z nałogiem określanym mianem siecioholizmu. Dlaczego leczenie uzależnienia od komputera jest najskuteczniejsze w zamkniętym ośrodku? Choćby dlatego, że wiąże się z koniecznością odseparowania od naturalnego środowiska pełnego pokus i likwiduje czynnik uzależniający w postaci łatwego dostępu do internetu czy komputera. Pacjent wychodzi z nałogu stopniowo, poprzez współpracę ze specjalistami w dziedzinie uzależnień mającymi niemal dwudziestoletnie doświadczenie. Komfortowe warunki i pełna anonimowość przyciągają osoby borykające się z uzależnieniem behiawioralnym od komputera, internetu i wieloma innymi nałogami, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie.uzależnienie od komputera

Twoje dziecko jest nerwowe, gdy zabraniasz mu gry na komputerze, dlatego się o nie martwisz? Zgłoś się do Awamedic w Kielcach, gdzie zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie. 

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: