Leczenie uzależnień Warszawa

Szukasz profesjonalnej pomocy w walce z nałogiem? Zgłoś się do Awamedic. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Warszawy oferuje zamkniętą terapię różnego rodzaju uzależnień:

  • behawioralnych - hazardu, seksoholizmu, alkoholizmu oraz uzależnienia od komputera i Internetu,
  • alkoholizmu,
  • narkomanii,
  • lekomanii.

Ośrodek terapii uzależnień Awamedic dla osób z Warszawy i województwa mazowieckiego to profesjonalne wsparcie świadczone przez zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem - lekarzy, pielęgniarek, psychologów oraz psychoterapeutów. Jeśli zatem chcesz odbyć przymusowe leczenie uzależnień w komfortowych warunkach, przyjedź do nas z Warszawy lub województwa mazowieckiego. Ośrodek odwykowy Awamedic oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by wyjść z nałogu.

Kompleksowa terapia leczenia uzależnień w Warszawie

Zlokalizowany w Kielcach ośrodek odwykowy Awamedic kieruje swoją ofertę do pacjentów z całej Polski, także z Warszawy i województwa mazowieckiego. W przeciwieństwie do państwowych ośrodków nie wymagamy trzeźwości - nasz ośrodek terapii uzależnień pomaga pacjentom także na etapie odwyku. Dlatego też przymusowe leczenie uzależnień w naszej placówce odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy obejmuje odtrucie organizmu, a drugi to właściwa terapia, w trakcie której pacjent uczy się, jak radzić sobie z nałogiem, poznaje mechanizmy uzależnienia i odbywa spotkania indywidualne i grupowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z uzależnieniami. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych terapeutów.

Detoks - pierwszy etap walki w leczeniu uzależnień

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z Warszawy oferuje terapię zamkniętą, której wstępnym etapem jest odtrucie organizmu. W trakcie detoksu:

  • pacjentom z Warszawy i województwa mazowieckiego podawane są specjalne leki, które łagodzą objawy odstawienia substancji uzależniających,
  • lekarze wzmacniają organizm pacjenta przy pomocy elektrolitów, witamin, minerałów,
  • osoby uzależnione odzyskują trzeźwość, nie mając dostępu do używek.

Ośrodek terapii uzależnień Warszawa - leczenie w komfortowych warunkach

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z województwa mazowieckiego oraz Warszawy oferuje swoim pacjentom komfortowe warunki pobytu w pokojach dwuosobowych z łazienkami oraz pełną anonimowość. Nasz budynek przypomina zwykły hotel, nie ma szyldu ani innego oznaczenia. W razie potrzeby po pacjentów wysyłamy specjalny samochód z kierowcą - to dlatego Awamedic w Kielcach to najlepszy  ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z całej Polski, w tym z Warszawy i województwa mazowieckiego. 4-tygodniowa terapia to wprawdzie jedynie początek drogi do życia bez nałogów, ale pierwszy krok warto zrobić z pomocą doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, jak postępować z uzależnionymi pacjentami. Skontaktuj się z nami już dziś - prywatny ośrodek leczenia uzależnień Awamedic każdemu poda pomocną dłoń, oferując między innymi leczenie alkoholizmu dla osób z Warszawy.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: