Leczenie uzależnień Wrocław

Zmagasz się z nałogiem? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem? Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia i innych polskich miast jest miejscem właśnie dla Ciebie. Doświadczony zespół terapeutyczny pomoże Ci się uporać z Twoim problemem i rozpocząć nowe, wolne życie. Nasza nowoczesna siedziba mieści się w województwie świętokrzyskim, dzięki czemu nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z województwa dolnośląskiego pozwala im się odciąć od otoczenia i skupić na leczeniu. Ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia Awamedic zaprasza wszystkich pacjentów gotowych podjąć walkę o lepsze jutro.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia

Wiemy, że leczenie uzależnień wymaga wsparcia oraz profesjonalnego podejścia do problemu. To dlatego nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z Wrocławia stwarza komfortowe warunki, a także zapewnia pacjentom oraz ich rodzinom opiekę doświadczonych specjalistów - lekarzy, terapeutów i psychologów. Pomożemy Ci walczyć z:

  • alkoholizmem,
  • narkomanią,
  • lekomanią,
  • uzależnieniami behawioralnymi.

U nas możesz liczyć na fachową pomoc, a także na badania diagnostyczne oraz, w razie potrzeby, na odtruwanie farmakologiczne. W naszym ośrodku odwykowym dla osób z Wrocławia zrobimy wszystko, aby pomóc Ci wyjść z nałogu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z uzależnieniami. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych terapeutów.

Leczenie uzależnień Wrocław

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień znajduje się w Kielcach - zapraszamy osoby z Wrocławia oraz innych miast województwa dolnośląskiego. Zapewniamy najlepsze warunki bytowe, a także pełną anonimowość (nasz budynek z zewnątrz wygląda jak zwykły hotel). Jeśli istnieje taka potrzeba wyślemy po Ciebie nasz nieoznakowany samochód, abyś mógł spokojnie podjąć leczenie. Awamedic - ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia i całego dolnośląskiego może być Twoim pierwszym krokiem do odmiany życia. W komfortowych warunkach oraz atmosferze wzajemnego wsparcia łatwiej będzie Ci walczyć z chorobą.

Zapewniamy dojazd do ośrodka dla klientów z Wrocławia

Wybierając nasz ośrodek terapii uzależnień dla osób z Wrocławia dajesz sobie szansę. Przymusowe leczenie uzależnień dla osób z Wrocławia i okolic odbywa się u nas na najwyższym poziomie. Wybierając nasz ośrodek odwykowy dla pacjentów z dolnośląskiego dostajesz:

  • całodobowe wsparcie doświadczonego zespołu,
  • autorski program terapeutyczny,
  • komfortowe warunki pobytu (dwuosobowe pokoje z łazienkami).

Oferujemy między innymi leczenie alkoholizmu dla wrocławian, pomożemy Ci także w walce z innymi nałogami. Wybierz nasz najlepszy, zamknięty ośrodek leczenia uzależnień dla osób z Wrocławia i odzyskaj kontrolę nad własnym życiem.

Wirtualny spacer po ośrodku Awamedic

Kontakt

Wyślij zapytanie, odpowiemy w możliwie krótkim czasie:

Nasz adres:

Prywatny Ośrodek Terapii i Leczenia Uzależnień Awamedic
Cedzyna, ul. Kielecka 79

25-351 Kielce
,
Tel: 664 700 306
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 509 700 977
tel: 606 200 939

Znajdź nas na: